Zastępstwa w dniu 2018-12-20 czwartek
Kamila Bohdziewicz
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 3A(2) - Uczniowie przychodzą później    
2 1 1E(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 3A(2) - 9 D. Meller za nieobecny oddział
4 1 1A(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
5 4 4C(1) - 9 S. Mikołajczak za nieobecny oddział
6 4 4C(2) - 13 M. Pawlikowska za nieobecny oddział
       
Ilona Draheim
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 1E - 11 E. Szmagalska  
8 2 2E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Aleksandra Fischer
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 1E(1) - 11 E. Targańska za nieobecny oddział
4 3 3C(2) - 5 E. Marach-Iwasyszyn za nieobecny oddział
       
Marta Giersz
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2C(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 3A(1) - Zajęcia zorganizowane przez nauczyciela   op.M.Lemańska-Burzyńska
3 3 3B - Przeniesiona   j.polski z l.2-E.Majcherek
4 2 2B - 6 A. Lindop za nieobecny oddział
       
Magdalena Goździewska
lekcja opis zastępca uwagi
2 4 4B(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 2A(1) - Lekcja biblioteczna   grupa 2 czytelni-R.Obolewicz
4 4 4A(2) - Przeniesiona   prac.rach. z l.2-M.Grzeszczak
5 4 4A(2) - Złączenie grup   j.ang. z gr.1-E.Marach-Iwasyszyn
6 1 1C(2) - s_C A. Tyburek za nieobecny oddział
7 1 1C(2) - s_C Ł. Polasik za nieobecny oddział
8 1 1C - 9 B. Zawadzińska za nieobecny oddział
       
Anna Jankowiak
lekcja opis zastępca uwagi
4 4 4D - 10 S. Mikołajczak za nieobecny oddział
5 4 4D - 10 B. Chęcińska-Kopeć za nieobecny oddział
6 4 4A - Przeniesiona   religia z l.9-ks.Polasik
7 3 3E - Lekcja biblioteczna   gr.2 w czytelni-R.Obolewicz;gr.1 zwol. do domu
       
Ewa Linowska-Łuczak
lekcja opis zastępca uwagi
5 1 1E - 3 M. Sokala za nieobecny oddział
6 3 3D - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 3 3D - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 4 4A - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Elżbieta Paczkowska
lekcja opis zastępca uwagi
7 4 4A - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 4 4C - Okienko dla uczniów    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN