Indeksy na UMK zdobyte!!!
XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY Z RACHUNKOWOŚCI
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH  

05.XII.2018r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości organizowanego przez Katedrę Rachunkowości Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania  UMK w Toruniu.
Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy polegał na rozwiązaniu testu z zakresu rachunkowości i wyłonił spośród 95 uczestników  z całej Polski 18 finalistów, w tym 4 uczniów naszej szkoły: Klaudyna Kubińska 4a,Weronika Nowicka 4a,Miszewska Anna 4b, Pluciński Dawid 4e,którzy wzięli udział  w II etapie konkursu  polegającym na rozwiązaniu zadań praktycznych z zakresu rachunkowości.

LAUREATKI KONKURSU

1. Klaudyna Kubińska 4a

2. Weronika Nowicka 4a

Podsumowanie I etapu konkursu: 18 finalistów w tym: Klaudyna Kubińska 4a, Weronika Nowicka 4a, Miszewska Anna 4b, Pluciński Dawid 4e.


Nasze dwie uczennice zostały laureatkami konkursu i otrzymały zgodnie z regulaminem „indeksy” czyli maksymalną liczbę punktów w procesie rekrutacyjnym na dowolny kierunek na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.


Uczestnicy konkursu od lewej: Dylas Sebastian 4c, Strękowski Gracjan 4c, Miszewska Anna 4b,  Niedzwiecka Aleksandra 4e, Pluciński Dawid 4e, Gazińska Oliwia 4a, Malicka Julia 4b, Kubińska Klaudyna 4a, Nowicka Weronika 4a, Pawełczak Katarzyna 4a


                               
                                                   GRATULUJEMY !!!!!