Przez ostatni miesiąc uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami zaangażowali się w zbiórkę zabawek między innymi: pluszaków, lalek, puzzle, gier karcianych, książek itd., które miały posłużyć jako prezenty dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Bydgoszczy. Jak się okazało, chętnych do pomocy było wielu. Po zakończeniu zbiórki klasy 2d, 3a i 4a zapakowały prezenty dla podopiecznych. Było przy tym wiele radości z niesienia pomocy i poczucia bycia Elfami, pomocnikami świętego Mikołaja. Kiedy wszystko było już gotowe 10 grudnia uczniowie wraz z opiekunami pojechali wręczyć prezenty podopiecznym placówki. Dzieci jak i Opiekunowie przywitali nas bardzo ciepło, okrzykami radości, tańcem i wielkim zainteresowaniem to jest w świątecznych paczkach ustawionych na wielkim stole.

W dniu 11.12.2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z pracownikami Izby Administracji Skarbowej, którzy przeprowadzili wykład informacyjno- edukacyjny z młodzieżą ma temat: „Hazard? Nie, dziękuję!”.

Celem spotkania było przekazanie informacji o funkcjonowaniu rynku gier hazardowych, uzależnieniu od hazardu i jego negatywnym wpływie na życie młodego człowieka.