Relacja TETV: „Wyśpiewajmy Sprzeciw”. Po raz II dzięki p. E. Marach-Iwasyszyn, odbył się w naszej szkole konkurs „Wyśpiewajmy sprzeciw”, będący warzeniem artystyczno - profilaktycznym. W naszych murach gościliśmy przedstawiciela Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko – Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszcz, BORP - Y, Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, Straży Miejska, Superligii Tenisa Stołowego Klubu Sportowego Gwiazda, XYZ Fight Academy oraz uczestników  konkursu z bydgoskich szkół. W trakcie imprezy mieliśmy okazję podziwiać kilka wystąpień, a na zakończenie koncert Zespołu Partyzant. Za naszymi kamerami pracowali przedstawiciele Szkolnej Telewizji TETV: Laura Kaźmierczyk i Piotr Hotlaś a w całość zmontowała Laura Kaźmierczyk.

Zapraszamy na film:

TETV: Wyśpiewajmy Sprzeciw 24.10.2018