II edycja Konkursu „Księgowi jutra” już za nami.

Dnia 18 grudnia 2018 roku odbyła się II edycja konkursu  „Księgowi jutra ”. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział w Bydgoszczy.

Konkurs składał się z dwóch części: indywidualnej i zespołowej. Zawody indywidualne polegały na rozwiązaniu testu na platformie e-learningowej. Część zespołowa polegała na rozwiązaniu zadania otwartego.

Do II edycji konkursu przystąpiło  33 uczniów z 11 szkół ponadgimnazjalnych.  A oto zwycięzcy:

Zwycięzcy indywidualni:

I miejsce - Klaudyna Kubińska z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy

II miejsce- Julia Malicka  z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy

III miejsce- Oliwia Bylicka z Zespołu Szkół nr 2 w Rypinie

Zwycięzcy zespołowi:

I miejsce: Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy

II miejsce: Zespół Szkół nr 2 w Rypinie 

III miejsce: Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu 

Zwycięzcy otrzymali nagrodę rzeczową oraz upominki. Pozostali laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody,  a zespoły upominki oraz dyplomy. Fundatorem nagród był Wydział Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział w Bydgoszczy.

 Zdjęcia z przebiegu imprezy do obejrzenia w galerii.

2018.12.18 II edycja konkursu Księgowi Jutra

Zwycięzcom gratulujemy!