Klaudyna i Weronika laureatkami

Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy

o Ekonomii i Gospodarce

Profesora Kazimierza Sokołowskiego

          Uczennice klasy 4a Klaudyna Kubińska i Weronika Nowicka zostały laureatkami XXI edycji Ogólnopolskiego  Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce, organizowanego przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

         Znalazły się w gronie 10 Laureatów, dzięki czemu mają zapewniony wstęp na studia prowadzone na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w ciągu trzech lat od roku uzyskania świadectwa dojrzałości (kierunki: ekonomia, matematyka i ekonomia, finanse i rachunkowość, komunikacja i psychologia w biznesie, zarządzanie, management – studia anglojęzyczne.

         Wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów!