Szkolna Telewizja TETV przez cały rok szkolny starała się towarzyszyć naszym uczniom, w ich nauce i życiu szkolnym. 

Ekonomik to nie tylko nauka, dużo zabawy konkursów i super atmosfera. Jest trudno pokazać wszystko co się dzieje w naszej szkole. W naszym podsumowaniu staraliśmy się przedstawić, choć fragmenty z życia ekonomika.

 

Niech lista osób, która brała udział przy produkcji tego materiału, pokaże zaangażowanie uczniów Ekonomika, w dodatkowe akcje organizowane  w naszej szkole. Montaż: Michał Chojnacki, Tymoteusz Jaskulski, Paulina Wierska, Wiktor Frąszczak, Zuzanna Bazyk, Adam Hrycenko, Paulina Włoch, Laura Kaźmierczyk i gościnnie Joanna Michalska. Prezenterzy: Laura Kaźmierczyk, Dominika Nieradka, Paulina Włoch. Operatorzy kamer: Piotr Hotlaś, Tymoteusz Jaskulski, Laura Kaźmierczyk, Paulina Włoch, Alicja Jaszczuk, Maria Gawron, Adam Hrycenko.

Zapraszamy na film:

TETV: Podsumowanie roku szkolnego 2018/2019