Zaproszenie do udziału w XVII edycji CEMS Chance

Szanowni  Uczniowie,

 w imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić Was do udziału w siedemnastej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie od 2 do 6 grudnia 2019 r. w Warszawie.

Tegoroczny CEMS Chance to cykl 5-dniowych warsztatów, szkoleń, które mają na celu pomóc uczniom w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej, zachęcić do samorozwoju i ułatwić start w przyszłość.

Projekt skierowanych jest do uczniów I klas ponadgimnazjalnych oraz I klas szkół ponadpodstawowych z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej lub zdrowotnej.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

Więcej informacji o projekcie i rekrutacji dostępne jest pod linkiem:

https://www.facebook.com/CEMSchance/ lub na stronie: cemschance.pl