W tym roku szkolnym odbył się po raz pierwszy konkurs   „Orzeł Polski w geometrii lub liczbach”. Konkurs był skierowany do uczniów klas pierwszych. Zadaniem uczestników było wykonanie dowolną techniką plakatu z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Organizatorzy konkursu – zespół matematyków liczył na kreatywność i pomysłowość autorów plakatów, i nie zawiódł się ! . Prace były różnorodne, niejednokrotnie z bardzo interesującym podejściem do tematu.
Oto wyniki konkursu:

I miejsce zajął orzeł wykonany przez Igora Weiner 1bg.
II miejsce – orzeł Oliwii Szkudlarek z 1ag.
III miejsce  - orzeł Kingi Podsiadło z 1c
Przyznano również wyróżnienia dla orłów następujących uczniów:
Mateusz Wardowski z 1a, Weronika Waszkiewicz 1eg, Martyna Pietruszka z 1c, Kamila Sokołowska z 1a, Wiktoria Hoffmann z 1eg,
Nikola Ridiger z 1eg oraz Mikołaj Kossakowski z 1cg.


Efekty pracy uczniów są wystawione na korytarzu na pierwszym piętrze.
Zespół matematyków dziękuje wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie i zaprasza do zabawy za rok.