28 Finał WOŚP

       Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Ruszają zapisy dla wolontariuszy chcących kwestować podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bydgoszczy.

      Chętnych do kwestowania podczas 28 Finału zapraszamy do biblioteki szkolnej w celu dopełnienia formalności obowiązujących wolontariuszy WOŚP. Zapisy trwają do 26 listopada, do biblioteki należy przyjść ze zdjęciem w formie elektronicznej jak do dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej, o minimalnych wymiarach: wysokość 1200 pikseli i szerokość 800 pikseli; zdjęcie  może mieć większy rozmiar, z zachowaniem proporcji. Zdjęcie można również przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

      Uwaga!!! Liczba miejsc ograniczona!!!

UWAGA!!!

Osoby, które zgłosiły się na wolontariuszy powinny do czwartku 28.11 do godz. 7.30  przysłać zdjęcia spełniające warunki Organizatora; kto nie dopełni formalności zostanie wykreślony z listy, a na jego miejsce zostaną wpisane osoby z listy rezerwowej!!!