Uczniowie Ekonomika w gronie laureatów
XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy
o Ekonomii i Gospodarce
Profesora Kazimierza Sokołowskiego

         Adrianna Rzętkowska uczennica klasy 4 a oraz Patryk Niemczewski z klasy 3 c  laureatami XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego, organizowanego przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

        Znaleźli się oni w gronie 10 Laureatów konkursu, co zapewnia wstęp na studia prowadzone na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w ciągu trzech lat od roku uzyskania świadectwa dojrzałości (kierunki: ekonomia, matematyka i ekonomia, finanse i rachunkowość, komunikacja i psychologia w biznesie, zarządzanie, management – studia anglojęzyczne).

         Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych w tegorocznych zmaganiach naukowych reprezentowała grupa 8 uczniów, którym dziękujemy za wytężoną naukę i zaangażowanie!

         Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji Konkursu życzymy dalszych sukcesów!