SUKCES UCZNIÓW EKONOMIKA W ETAPIE REGIONALNYM
KONKURSU WIEDZY O PRAWIE PRACY
„POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

Dnia 25.02.2020 r. w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Bydgoszczy odbył się etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”, który już po raz kolejny zorganizowała Państwowa Inspekcja Pracy.

Uczniowie, którzy reprezentowali Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych zajmując drugie miejsce  - Patryk Niemczewski i trzecie miejsce - Weronika Gołaszewska będą reprezentowali nasze województwo w etapie centralnym konkursu, który odbędzie się w kwietniu w siedzibie Państwowej Inspekcja Pracy w Warszawie.

Uczniom gratulujemy wiedzy z zakresu prawa pracy oraz znajomości zasad BHP. Wiedzę tą będą mogli wykorzystać nie tylko na szkolnych sprawdzianach lub egzaminach zewnętrznych ale przede wszystkim w chwili podjęcia zatrudnienia zwiększając tym samym świadomość prawną i swoje bezpieczeństwo.