Kochani uczniowie,
w tym trudnym okresie gdy mamy ograniczone możliwości w uprawianiu aktywności fizycznej chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami i propozycjami. Sami doświadczamy tej trudnej sytuacji i wiemy, że przy tak zakłóconym rytmie dnia i ograniczonej przestrzeni, nasze ciało i samopoczucie potrafi źle wpływać na prawidłowe funkcjonowanie. Zalecamy wprowadzenie ćwiczeń fizycznych dla podtrzymania sprawności, oderwania się od komputera i innych urządzeń, skupieniu się na sobie, zrzucenie z siebie negatywnych myśli i emocji.
Poprzez dziennik elektroniczny będziemy przekazywali Wam zestawy ćwiczeń, które będziecie mogli zrealizować w domu. Możecie zachęcić także innych domowników do wspólnych ćwiczeń.
Pamiętajcie - jesteśmy do Waszej dyspozycji - szczególnie w kwestiach aktywności w tym trudnym czasie - piszcie do nas na Librusie!
 
nauczyciele WF