W trakcie ogłoszonej pandemii oraz nauczania zdalnego uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowym projekcie z języka angielskiego „Adolescents vs COVID-19”.

    Uczestnicy mieli okazję podzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami związanymi z nałożonymi na kraje obostrzeniami związanymi z rozprzestrzeniającym się koronoawirusem. Nasi uczniowie oraz młodzież z Czech, Rosji, Filipin, USA, Brazylii, Chile, Francji, Indii i RPA, opisali jak pandemia wpłynęła na ich życie, z jakimi trudnościami przyszło im się borykać, radzili sobie ze stresem podczas przymusowej izolacji. Podzielili się również swoimi przemyśleniami na temat tego, jak ich zdaniem życie będzie wyglądało w ich krajach po pandemii. Zwieńczeniem współpracy było stworzenie prezentacji online zamieszczonej poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z efektami naszego projektu.