Jeszcze na dobre nie ochłonęliście po wakacyjnej przerwie, a już ogłaszamy konkurs fotograficzny pt. MAŁE I DUŻE MIKRO PODRÓŻE.

Celem konkursu jest utrwalenie w fotografii subtelnego piękna krajobrazu, ludzi, przyrody, architektury, różnych form wypoczynku, w których uczestnicy konkursu brali udział, podziwiali, zwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży. Jeśli, ze względu na panujące warunki, dalekie podróże okazały się niemożliwe, podróże mogą mieć wymiar mikro - przedstawiając nasze najbliższe otoczenie z ciekawej, nietuzinkowej perspektywy.

Każdy, kto kocha fotografię i zabiera ze sobą aparat na mniej lub bardziej odległe wyprawy, ma szansę zaprezentować swoje prace. Myślę, że takich ciekawych zdjęć macie co niemiara. Jak zawsze, na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, punkty do zachowania oraz ocena za aktywność z wybranego przedmiotu humanistycznego.
Nagrodzone prace będą wystawione w szkolnej galerii fotograficznej.

Zdjęcia czaro-białe lub kolorowe można do końca września przesyłać na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Marzena Lemańska-Burzyńska