Drodzy uczniowie!

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania! Jeśli chcecie poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania, wydarzenie Koduj z Gigantami jest właśnie dla Was! “Koduj z Gigantami”! Już po raz siódmy zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym do wzięcia udziału w darmowych warsztatach programowania!

 W tym roku warsztaty będą się odbywać w terminach 12 - 13 oraz 19 - 20 września w wybranych miastach w całej Polsce. Z uwagi na wyjątkową sytuację wywołaną pandemią koronawirusa, oprócz warsztatów stacjonarnych, przewidziane są interaktywne zajęcia online w małych grupach.

Już od 1 września możecie zapisać się na następujące zajęcia:

- C#, VISUAL STUDIO – uczestnicy powyżej 13. roku życia.

Szczegółowy harmonogram i zakres tematyczny warsztatów znajduje się pod linkiem:

>>Harmonogram<<

>>Program wydarzenia<<

 Warsztaty są całkowicie bezpłatne dla wszystkich uczestników. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest indywidualna rejestracja każdego z uczestników. Zapisów będzie można dokonywać od 1 września poprzez stronę:

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/koduj_z_gigantami

Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce.

 

Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania.