W środę 07.10.2020 r. odbyły się na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku geocachingowe zmagania drużynowych reprezentacji szkół bydgoskich.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna z 4b w składzie:

1.Michalina Rzempowska
2.Jakub Kopański
3.Filip Kuryłowicz

     Każda reprezentacja została wyposażona w urządzenia GPS, by odnaleźć tzw. skrzynki z pytaniami. Zadaniem każdego zespołu było jak najszybsze wykonanie zadań w terenie. Dotyczyły one m.in. podstaw geografii, krajoznawstwa,  atrakcji turystycznych naszego regionu czy też  survivalowych terminów. Wymagały spostrzegawczości i współpracy zawodników. Zawody były niezwykle wyrównane. Naszej drużynie niewiele brakowało, by zająć I miejsce. Opiekunem grupy była Pani Profesor Katarzyna Wędzelewska
Gratulujemy im tego sukcesu i życzymy zdobywania kolejnych.