Kochani Uczniowie,
Drodzy Nauczyciele!

     Rada Samorządu Uczniowskiego pomimo trwającej i przedłużającej się izolacji cały czas myśli o Was! Nie widzimy się, ale możemy poczuć się razem, jedną społecznością, utożsamiającą się z Ekonomikiem.     

    W związku z tym Samorząd nawiązał współpracę z firmą BluzUp, która przygotowała dla Naszej szkoły fajne bluzy z oryginalnym, jedynym w swoim rodzaju logo. Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli do zakupu takiej bluzy w super cenie 109 zł.
BluzUp przygotował dla Nas specjalną platformę, na której każdy zainteresowany będzie mógł obejrzeć projekt bluzy w najlepszym dla siebie kolorze i rozmiarze, a następnie zamówić na swój adres i z góry za nią zapłacić. Platforma ta będzie dostępna przez określony czas od 30-11-2020 do 13-12-2020, po upływie tego terminu firma przystąpi do realizacji naszego zbiorowego zamówienia. Link do logowania na platformie prześlemy niebawem.
W związku z tym, że szwalnia zastrzega sobie miesięczny czas realizacji zamówienia, spodziewajmy się bluz na początku stycznia.
Rada Samorządu starała się wybrać jak najbardziej atrakcyjne logo spośród wszystkich nadesłanych i po akceptacji Pani Dyrektor - oto jest…! Mięciutka, cieplutka, po prostu „MUST HAVE” każdego ucznia i nauczyciela Ekonomika!
Przed zalogowaniem na platformę należy wypełnić krótką ankietę dotyczącą zakupu bluzy. Zapraszamy: https://forms.gle/6CCr9sKAcTV2UWzf7

Pozdrawiamy Was gorąco!
Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami