Kochani,
z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia proponujemy Wam w tym roku lekcje kulturoznawcze w języku angielskim przygotowane przez wolontariuszy z Portugalii, Gruzji, Rumunii, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Tunezji, którzy goszczą w Fundacji Wiatrak i realizują wraz ze swoimi opiekunami drugą edycję świątecznego projektu wolontariatu Hej kolęda, kolęda 2!, Będą opowiadali o tradycjach Bożonarodzeniowych w swoich krajach. Planowane są filmiki kulturoznawcze nagrane przez wolontariuszy w języku angielskim na temat europejskich tradycjach Bożonarodzeniowych, a także ewentualne połączenie się z chętnymi klasami/grupami za pomocą platformy Jitsi, aby wspólnie pośpiewać kolędy. To jednak nie wszystko, dla chętnych - konkurs, w którym będziecie mogli zaprezentować swoje zdolności wokalne wykonując wybraną kolędę w języku obcym. Termin przesyłania nagrań (filmików) oraz kart zgłoszeniowych to 07.12.2020 (regulamin oraz karta zgłoszenia do konkursu). Zgłoście swoim nauczycielom języka angielskiego jeśli chcecie się przyłączyć.