Wielkimi krokami zbliżamy się do najpiękniejszych świąt - Bożego Narodzenia. Przyszło nam je przeżywać w warunkach izolacji. Ostatnie tygodnie, z uwagi na zdalne nauczanie, to wyjątkowo pracowity czas dla uczniów i nauczycieli. To dla nas wszystkich wyjątkowa lekcja.

Pomimo nauki na odległość szkoła żyje. Staramy się aktywizować i integrować młodzież, organizując konkursy i olimpiady. Bawiliście się pisząc wspólnie bajkę o świętach. Możecie jej posłuchać w wykonaniu świętego Mikołaja, który odwiedził naszą szkołę i przekazał dla nas kilka słów otuchy:

Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy,
że każdy wszystko usłyszy.
I sanie w obłokach mknące,
i gwiazdy na dach spadające.
A wszędzie to ufne czekanie.
Czekajmy - dziś cud się stanie!

Bajka Mikołaja inspirowana przez uczniów


Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły składam życzenia zdrowia, spokoju, wytrwałości i nadziei na lepsze jutro.


Marzena Lemańska-Burzyńska