Rekrutacja do 4 edycji ogólnopolskiego konkursu Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie właśnie ruszyła!

 Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski, którzy chcą sprawdzić się jako właściciele swojego biznesu. Podczas rozgrywki eliminacyjnej 3-osobowe zespoły uczestników wcielą się we współwłaścicieli wirtualnych przedsiębiorstw w dwóch kategoriach:

  1. Licea Ogólnokształcące
  2. Technika i szkoły branżowe I stopnia

Przez dwa miesiące uczestnicy podejmują realistyczne decyzje biznesowe w ramach których zadecydują m.in. o: zakupie sprzętu, zatrudnieniu pracowników oraz wyposażeniu ich stanowisk czy o oferowanych usługach i ich cenach. Najlepsze zespoły uczniowskie zostaną zaproszone na Finał. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!

 Do konkursu zapraszamy uczniów klas 3. Jako szkoła możemy zgłosić tylko jeden 3 osobowy zespół więc liczy się kolejność zgłoszeń.

 Opiekunowie konkursu: Sylwia Seroczyńska, Adrianna Górniewska