Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych

w Finale

Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo Menedżerskich

 

Oskar Budziak

         Patrycja Giersz

                Natalia Klim

                     Elżbieta Nowakowska

                                  Karolina Witkowska

 

 zakwalifikowali się do Finału  VI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo Menedżerskich.

Uczniowie, reprezentujący naszą szkołę podczas ścisłego finału, w którym znalazło się 65 uczniów, będą 23 kwietnia br. po raz kolejny sprawdzać swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu ekonomii, analizy ekonomicznej przedsiębiorstwa, statystyki, rachunkowości, elementów prawa, marketingu oraz języka obcego zawodowego a tym samym ubiegać się o tytuł laureata Olimpiady.

Uplasowanie się w zaszczytnym gronie laureatów Olimpiady uprawnia do zwolnienia z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w  zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec, technik księgarstwa, technik administracji, technik rachunkowości, technik organizacji reklamy.

 Finalistom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w Finale Olimpiady!

S. Seroczyńska, A. Nowakowska-Szwajca, B. Chęcińska-Kopeć