Przyszło nam się pożegnać w ten trudny czas. Nie ma tradycyjnej uroczystości. Wierzymy, że przyjdzie taki czas, kiedy się spotkamy w bardziej sprzyjających okolicznościach, a świat znowu będzie piękny. Tak to już w naszym życiu jest, że coś się kończy, coś zaczyna. Dla Was moi Drodzy kończy się pierwszy etap w Waszym życiu.
Cieszymy się, że mogliśmy Wam towarzyszyć w trudnej, pełnej wrażeń wyprawie po dojrzałość i wykształcenie, bo to jest dobro, którego nic i nikt nie jest w stanie Was pozbawić. Wierzymy, że zdobyta wiedza, umiejętności i doświadczenie wyniesione z murów naszej szkoły, pomogą Wam w dalszej życiowej wędrówce stać się ludźmi mądrymi i odpowiedzialnymi.


Życzymy Wam mądrze wytyczonych celów. Nie bójcie się marzeń, one dodają sił, motywują do działania i zachęcają do przekraczania własnych ograniczeń.
Przed Wami ostatni etap edukacji - matura. Czas trudny, pełen emocji i bardzo ważny. Życzymy, aby przyniósł oczekiwany rezultat.