Na kiermasz używanych podręczników "Kupuj, sprzedaj i się nie daj!" zapraszamy w środę 8 września 2021 r.

    Spotkanie sprzedający-kupujący odbędzie się w "Ogrodach Ekonomika" na dużej przerwie o godz. 10.50. Na sprzedających będą czekały przygotowane stanowiska podzielone na sektory: Podręczniki dla klas I, Podręczniki dla klas II, Podręczniki dla klas III; podręczniki dla klas IV oferowane przez absolwentów będą wyeksponowane i dostępne w bibliotece. Ze względu na ograniczenia pandemiczne prosimy, aby uczestnicy kiermaszu zachowali bezpieczną odległość 1,5 m od rozmówcy i mieli zakryte usta i nos. Na kiermasz zapraszamy wyłącznie osoby, które wcześniej zadeklarowały zakup podręczników; wszystkich pozostałych uczniów, którzy mają już swoje książki prosimy o pozostanie w budynku. Podczas realizacji transakcji wskazane jest, aby kupujący i sprzedający mieli na dłoniach rękawiczki.

    Uczniowie, którzy zaczynają lekcje później lub kończą wcześniej, a chcą uczestniczyć w kiermaszu powinni odpowiednio wcześniej przyjechać do szkoły lub pozostać po lekcjach i przyjść na teren "Ogrodów" o wyznaczonej porze tj. 10.50.