Komunikat do rodziców

Informujemy Państwa, że zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji i Nauki, w dniach 3-4.09.2021 w ZSE-A będzie przeprowadzona akcja informacyjno – edukacyjna dotycząca szczepień uczniów do 18 r. życia przeciwko COVID – 19.

Rodzice zainteresowani szczepieniem dzieci do 18 roku życia za pośrednictwem szkoły proszeni są o wypełnienie i oddanie wychowawcy klasy formularza zgody/ deklaracji . Druki formularza uczniowie otrzymali w szkole.

Dodatkowe informacje dotyczące szczepienia mieszczą się w zakładce Szczepienia przeciwko COVID-19.

W przypadku zebrania określonej ilości deklaracji szkoła w porozumieniu z punktem szczepień nadzoruje organizację szczepień.

 W celu poszukiwania odpowiedzi, informacji lub potwierdzenia posiadanej wiedzy, zapraszamy na portal prowadzony przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny: http://szczepienia.pzh.gov.pl/

Kwestionariusz_wstępnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_niepełnoletniej_przeciw_COVID-19_(wersja_PDF).pdf