Z przyjemnością informujemy, że właśnie ruszyła rejestracja do jubileuszowej 20. edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej, organizowanej przez GPW w Warszawie. SIGG to program edukacyjny wprowadzający uczniów szkół ponadpodstawowych oraz starszych klas szkół podstawowych w tajniki rynku kapitałowego i giełdy. Projekt realizowany jest na technologicznej platformie edukacyjnej „GPWtr@der”, stanowiącej symulację rynku giełdowego. Celem jest zainteresowanie uczniów zasadami funkcjonowania rynków kapitałowych, giełdy, inwestowania oraz oszczędzania długoterminowego. W dotychczasowych edycjach SIGG udział wzięło łącznie ponad 290 tys. uczniów.

 Rejestracja do tegorocznej, 20. edycji SIGG potrwa od 21 września do 22 października 2021 r. 

W rozgrywkach mogą uczestniczyć zespoły uczniów od 2 do 4 osób.

 

Szczegółowe informacje i zapisy: Pani Ewelina Targańska i Pani Agnieszka Lindop.