Dnia 21.09.2021r. w Bydgoszczy miały miejsce obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej. Jako szkoła zostaliśmy zaproszeni na Wyspę Młyńską, gdzie nasi uczniowie wraz z nauczycielami prezentowali niektóre eksponaty z naszej Galerii Małej Biurowości. Prezentacja przygotowana przez szkołę pozwoliła uczestnikom obchodów święta trochę cofnąć się w czasie, a jak wszyscy wiemy – aby dobrze zrozumieć współczesną rachunkowość, warto znać jej początki.

Nasza ekspozycja wzbudziła spore zainteresowanie zarówno wśród pracowników KAS jak i  mieszkańców Bydgoszczy, którzy przybyli w tym dniu na Wyspę Młyńską.

Warto wspomnieć, że w wydarzeniach wzięło udział wielu profesjonalistów z zakresu finansów, w tym także Minister Finansów Tadeusz Kościński, który odwiedził nasze stanowisko, rozmawiał z naszymi uczniami oraz zgodził się na pamiątkowe zdjęcie.