W bieżącym roku szkolnym realizujemy dwa projekty praktyk zagranicznych odbywających się w ramach programu Erasmus+ skierowanych do uczniów klas trzecich po gimnazjum. Już w styczniu uczniowie bydgoskiego ekonomika będą odbywać praktyki zagraniczne na zachodzie Europy! Pierwsza grupa 16 praktykantów odwiedzi hiszpańską Malagę, natomiast druga grupa 16 uczniów wyjedzie do portugalskiej Bragi.

     Poniżej zamieszczamy dokumenty rekrutacyjne do w/w projektów. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i oświadczenia SARS-Cov-2 oraz dostarczenie ich do dnia 18.10.2021 r. do godz. 15:00 do koordynatorów projektów: Pani Beaty Chęcińskiej-Kopeć lub Pani Edyty Marach-Iwasyszyn.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji do programu Erasmus+.

Regulamin rekrutacji Hiszpania

Regulamin rekrutacji Portugalia

Formularz rekrutacyjny

Oświadczenie Sars-Cov-2