Szkolny konkurs na prezentację Power Point:
„Znani - nieznani. Polacy, którzy zmienili świat.”

  • Zapraszam do udziału w konkursie na najlepszą prezentację wybitnych postaci Polaków/Polek, cieszących się uznaniem w świecie, lecz mało znanych lub nieznanych w Polsce, przygotowaną w programie Power Point, składającą się
    z około 10-12 slajdów.
  • Prace zawierające nazwisko i klasę autora oraz koniecznie źródła przedstawianych informacji proszę przesłać do dnia 15 listopada br. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do mnie za pośrednictwem TEAMSa.
  • Najciekawsze prezentacje pojawią się na telewizorze na 1-szym piętrze szkoły, autorzy trzech najlepszych otrzymają nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy konkursu 5 pkt. do zachowania.
  • Moją prezentację możecie już obejrzeć jako przykład. Życzę wszystkim powodzenia w znajdywaniu ciekawych inspiracji, udanej wędrówki śladami niezwykłych osobowości i ich dokonań oraz rozwinięcia umiejętności IT!

Małgorzata Wonsewicz