Ogólnopolska Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"

 W dniu 23 listopada br. 17 uczniów ZSE-A przystąpiło do pierwszego  etapu Ogólnopolskiej Olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".

Uczestnicy zmagali się z niełatwym testem, aby sprawdzić swoją wiedzę w zakresie ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz historii ZUS. Po przeprowadzeniu etapu szkolnego i ocenie testów, wyłoniono trzech uczniów, którzy zdobyli największą liczbę punktów. Stworzą oni zespół reprezentujący naszą szkołę w etapie wojewódzkim. W skład zespołu weszły następujące osoby: Agata Nowicka z kl. 3a, Elżbieta Nowakowska z kl. 3ag oraz Marcin Stefański z kl. 3a. Na wyróżnienie zasługują również Weronika Tlock z kl. 3bg oraz Oskar Budziak z kl. 4a, którzy mimo świetnych wyników nie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, z powodu obowiązującego limitu miejsc.

Zwycięzcom, a także wszystkim Uczestnikom Olimpiady składamy gratulacje i trzymamy kciuki za sukcesy naszego Zespołu w etapie wojewódzkim, z nadzieją na etap centralny

 

Komitet Szkolny Olimpiady:

 Damian Meller

Lucyna Kargól- Radecka

Mariola Stankiewicz