Uroczysta Gala wręczenia nagród Laureatom

VII Finału Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

W dniu 24 marca br. odbyła się uroczysta gala podsumowującą finał VII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Tegoroczni laureaci z rąk pana Roberta Jaska – prezesa Stowarzyszenia Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych otrzymali nagrody oraz dyplomy zwalniające ich z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

W tym zaszczytnym gronie 12 najlepszych uczniów – laureatów tegorocznej Olimpiady znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno–Administracyjnych Elżbieta Nowakowska z klasy 3ag i Marcin Stefański z klasy 3a, którzy w towarzystwie pani Dyrektor Joanny Wójt odebrali również wyróżnienie dla szkoły za zajęcie II miejsca w klasyfikacji zespołowej.

Serdecznie gratulujemy Laureatom oraz pozostałym uczniom naszej Szkoły, którzy wzięli udział w VII edycji Olimpiady!