Kolejny sukces koszykarzy Ekonomika!

W marcu w Zespole Szkół Handlowych miały miejsce rozgrywki  XXIX Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży w Koszykówce. Męska drużyna koszykówki Ekonomika prowadzona przez Panią Małgorzatę Ossowską wygrała mecze grupowe z Zespołem Szkół Samochodowych (54:34) oraz z Technikum Menedżerskim (66:16).

25 marca odbyła się faza pucharowa, w której chłopacy zmierzyli się z drużyną ,,Handlówki wygrywając 39:24. W finale rozgrywek Ekonomik odniósł porażkę 35:48 po zaciętym starciu z I Liceum Ogólnokształcącym.

Końcowo nasza drużyna zajęła II miejsce, zdobywając srebrny medal. Szkołę dumnie reprezentowali: Kamil Rutnowski 1b, Tymon Piechocki 1c, Jakub Michalski 3b, Kyryl Tykhonov 3cg, Oskar Radzicki 3dg (kapitan), Kacper Słowik 3dg, Kacper Le The 3eg, Tymoteusz Jaskulski 4a, Damian Ossowski 4b.