11 kwietnia w Młynach Rothera odbyły się konsultacje z-cy prezydenta p. Michała Sztybla z Samorządami Uczniowskimi bydgoskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz Młodzieżowej Rady Miasta Bydgoszczy dotyczące ważnej inicjatywy, jaką jest Bydgoski Budżet Obywatelski. Czynny udział brała w nich młodzież naszej szkoły, która wniosła swoje uwagi i propozycje do nowej,  10. edycji programu BBO.  W ramach programu realizowane są kolejne wybrane przez bydgoszczan w głosowaniach projekty osiedlowe, ponadosiedlowe i społeczne. Warto podkreślić, że zgłosić  projekt  oraz wziąć udział w głosowaniu może każdy mieszkaniec Bydgoszczy niezależnie od wieku!

Zachęcamy zatem Was gorąco do współdecydowania o inicjatywach, jakie będą realizowane w naszym mieście! A nie jest to mała liczba, bowiem do tej pory sfinalizowano w Bydgoszczy już ponad 400 inwestycji. Miasto zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych i zachęca do podzielenia się swoimi pomysłami. Karta konsultacyjna dostępna na www.bydgoszcz.pl/bbo.

Twój głos ma znaczenie!

Zachęcamy każdego do głosowania na wybrane projekty!