Relacja TETV: „Wyśpiewajmy Sprzeciw”. Po raz II dzięki p. E. Marach-Iwasyszyn, odbył się w naszej szkole konkurs „Wyśpiewajmy sprzeciw”, będący warzeniem artystyczno - profilaktycznym. W naszych murach gościliśmy przedstawiciela Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko – Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszcz, BORP - Y, Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, Straży Miejska, Superligii Tenisa Stołowego Klubu Sportowego Gwiazda, XYZ Fight Academy oraz uczestników  konkursu z bydgoskich szkół. W trakcie imprezy mieliśmy okazję podziwiać kilka wystąpień, a na zakończenie koncert Zespołu Partyzant. Za naszymi kamerami pracowali przedstawiciele Szkolnej Telewizji TETV: Laura Kaźmierczyk i Piotr Hotlaś a w całość zmontowała Laura Kaźmierczyk.

Zapraszamy na film:

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2018:

XVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości UMK Toruń:

Marta Mikołajczewska - laureat

Joanna Dąbrowska - laureat

 

II Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach:

Weronika Nowicka - laureat

Sebastian Michniewicz - laureat

Marta Mikołajczewska - finalista

 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich:

Weronika Nowicka - laureat

Sebastian Michniewicz - finalista

Marta Mikołajczewska- finalista

Marcin Smyk- finalista

 

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2017:

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich:

Dorota Grabowska- finalista

Adrian Hardenbricker- finalista

Jakub Leszcz- finalista

Sebastian Michniewicz- finalista

 

Ogólnopolski Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”:

Katarzyna Rasz- finalista

Marta Rokita- finalista

 

I Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach:

Marta Mikołajczewska- laureat

Sebastian Michniewicz- laureat

 

XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej:

Marta Mikołajczewska- finalista

 

II Ogólnopolski Konkurs „Laptop na bank”:

Marta Mikołajczewska- finalista

 

Olimpiada Teologiczna:

Jagoda Stosik- finalista

 

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2016:

Olimpiada Wiedzy o Bankach:

Paulina Sikorska- finalista

Natalia Ziółkowska- finalista

Klaudia Rogalska- finalista

Dorota Grabarska- finalista

Karolina Kurkowska- finalista

Daniela Cieślik- finalista

Patrycja Leśna- finalista

Marta Witkowska- finalista

Paulina Brzycka- finalista

Filip Adamczyk- finalista

Jakub Ladziński- finalista

 

I Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich Bielsko-Biała:

Jakub Leszcz- laureat

Mateusz Kulik- laureat

Klaudia Rogalska- finalista

 

XVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości UMK Toruń:

Mateusz Kulik- finalista

Karolina Załęgowska- finalista

Katarzyna Pokora- finalista

 

VII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Finansów i Rachunkowości Politechnika Koszalińska:

Mateusz Kulik- finalista

 

Ogólnopolska Olimpiada”Zwolnieni z teorii”:

Dominika Klusek- finalista

Natalia Kotulska- finalista

Joanna Małyszko- finalista

Kinga Silkowska- finalista

Adrianna Sochacka- finalista

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich KLAPS:

Joanna Michalska- finalista

Ksenia Kowalska- finalista

 

Olimpiada Teologiczna:

Jagoda Stosik- finalista

 

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2015:

III Olimpiada Wiedzy o Bankach:

Paulina Sikorska- finalista

Natalia Ziółkowska- finalista

 

XX Ogólnopolski Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich w Koszalinie:

Anna Marczyńska- finalista etapu okręgowego laureatka etapu centralnego

Wyróżnienia:

Klaudia Gackowska

Martyna Zarembska

Bartosz Śpica

Patrycja Krystofczyk

Sandra Remus

 

XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości UMK Toruń:

Joanna Pawełkowska- laureat

Anna Marczyńska- laureat

 

XV edycja Regionalnego Konkursu „Mistrz Rachunkowości” Bydgoszcz:

Sandra Kardyś- laureat

Weronika Meller- laureat

Jakub Nowacki-laureat

 

VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Finansów i Rachunkowości Politechnika Koszalińska:

Anna Marczyńska- laureat

Sandra Remus- finalista

Patrycja Krystofczyk- finalista

 

XVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości UMK Toruń:

Mateusz Kulik- finalista

Katarzyna Pokora- finalista

Katarzyna Załęgowska- finalista

 

III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Bankach:

Natalia Ziółkowska- finalista

Paulina Sikorska- finalista

 

X Olimpiada Przedsiębiorczości:

Patrycja Krystofczyk- finalista etapu okręgowego

 

Olimpiada Teologiczna:

Jagoda Stosik- finalista

 

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2014:

II Olimpiada Wiedzy o Bankach:

Klaudia Rogalska- finalista

Natalia Ziółkowska- finalista

Karolina Krawczyk- finalista

 

XIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich:

Daria Mścikowska- finalista

Cyprian Domieracki- finalista

 

XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej:

Daria Mścikowska- finalista

Patrycja Krystofczyk- finalista

 

IX Olimpiada Przedsiębiorczości:

Daria Mścikowska- finalista

Sandra Remus- finalista

 

XIV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości UMK Toruń:

Daria Miścikowska-laureat

 

XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych UMK Toruń:

Joanna Pawełkowska- laureatka

Anna Marczyńska- laureatka

 

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2013:

Olimpiada Wiedzy o Bankach:

Agata Wegner- finalista

Aneta Kaszewska- finalista

Dominika Bednarek- finalista

 

XVIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich:

Aneta Kaszewska- finalista

Aneta Lewandowska- finalista

Róża Kasprzykowska- finalista

 

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2012:

XVII Ogólnopolski Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich:

Milena Skrzypoń- finalista

Łukasz Karczewski- finalista

Arkadiusz Lewandowski- finalista

 

Olimpiada Wiedzy o Finansach „Banki w Akcji”:

Jakub Załuski- finalista

Krystian Onasz- laureat

 

XII Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości:

Julia Kruszyńska- laureatka

 

Konkurs Wiedzy o Bankach:

Paulina Proszowska- finalista