Rok szkolny 2023/2024

Ogłoszenie wyników rekrutacji Erasmus+

Ogłoszenie wyników rekrutacji Erasmus+

Prezentujemy Wam naszych tegorocznych uczestników programu Erasmus+!

Oto nasza szczęśliwa szesnastka, która już za kilka miesięcy wyruszy na podbój hiszpańskiego rynku pracy. To właśnie oni już w maju będą objadać się churrosami, robić selfie z Picassem i chłonąć kulturę Andaluzji. Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy wzięli udział w rekrutacji. Dla nas WSZYSCY jesteście wygrani, przełamaliście swój strach, barierę językową, odważyliście się walczyć o swoje. Pamiętajcie, że każda próba to krok naprzód a życie pełne jest różnorodnych możliwości.

Ogłoszenie wyników rekrutacji Erasmus+
Wszystkim Wam serdecznie gratulujemy!

Poniżej załączamy listy rankingowe.

Lista rankingowa - plik PDF

Lista rezerwowa - plik PDF


Rozmowy rekrutacyjne do programu Erasmus+

   Rozmowy rekrutacyjne do programu Erasmus+

W dniach 7-15.11.2023r. uczniowie klas czwartych wzięli udział w rozmowach rekrutacyjnych do tegorocznego projektu praktyk zagranicznych organizowanych w ramach programu Erasmus+. Jak co roku ilość zgłoszeń do projektu praktyk zagranicznych przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Nasz erasmusowy team tradycyjnie uśmiechnięty a uczniowie dali z siebie wszystko.


Rekrutacja do programu Erasmus+ 2023/2024

Rekrutacja do programu Erasmus+ 2023/2024

UCZNIOWIE KLAS 4!

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w rekrutacji do tegorocznego projektu praktyk zagranicznych organizowanych w ramach programu Erasmus+. W tym roku macie okazję pojechać do słonecznej Malagi!

Termin składania dokumentów mija 30 października o godz. 15.00 w sali 05!

Poniżej zamieszczamy linki do formularza rekrutacyjnego oraz regulaminu rekrutacji.

FORMULARZ REKRUTACYJNY: - plik pdf 234 KB

REGULAMIN: - plik pdf 276 KB

 


Spotkanie informacyjne dla klas 4 

Spotkanie informacyjne dla klas 4 

W piątek w auli szkolnej odbyło się kolejne już spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji w klasach czwartych do programu Erasmus+ 2023/24. W tym roku lecimy do Malagi 20 kwietnia 2024 r. Szczegółowe informacje oraz link do dokumentów jak zwykle umieszczone będą w zakładce Erasmusa na stronie szkoły. Rozpoczynamy już w poniedziałek. Serdecznie zapraszamy do udziału!


Konkurs wiedzy o Erasmusie

Konkurs wiedzy o Erasmusie

W ramach tegorocznych Dni Erasmusa uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie online dot. dotychczasowych działań podejmowanych w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w ramach programu Erasmus+. Na uczestników konkursu czekało 10 pytań dotyczących zrealizowanych projektów praktyk zagranicznych. Liczyła się nie tylko poprawność ale i czas udzielanych odpowiedzi. Podpowiedzi do pytań można było znaleźć na stronie internetowej szkoły w zakładce Erasmus+, jak i na naszym fanpage’u Erasmus+ ZSE-A Bydgoszcz. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

1. miejsce Kacper Woźniak
2. miejsce Maja Dekowska
3. miejsce Norbert Gwizdała


Erasmus+ Days w Ekonomiku

Czy w naszej szkole działa Erasmus? - Oczywiście! i właśnie dziś było to najwyraźniej widoczne. Spotkanie uczestników wyjazdów, nauczycieli i kolejnych potencjalnych stażystów połączyło dziś we wspólnych działaniach z okazji Dni Erasmusa.

Erasmus+ Days w Ekonomiku

Czego tam nie było? 

Konkurs Flamenco dla energicznych, Karaoke dla rozśpiewanych, quiz kulturowy dla rządnych wiedzy ale przede wszystkim dużo radości ze wspólnego spotkania w imię wspaniałej idei jedności Europejskiej i współpracy międzynarodowej. 

Erasmus+ Days w Ekonomiku

We wspomnieniach będą pyszna tortilla i chorizo, gorące rytmy hiszpańskich wykonawców ale też informacje dotyczące zasad rekrutacji i opowieści o ubiegłorocznym Erasmusie od jego uczestników. 

Za energię, zaangażowanie i piękne wspomnienia dziękujemy wszystkim członkom zespołu do spraw Erasmusa, "Erasmusowym dzieciom z Malagi", oraz wszystkim uczestnikom. 

Na kolejną dawkę emocji zapraszamy za rok!


Erasmus+ Days e Ekonomiku


Spotkania informacyjne z rodzicami uczniów klas czwartych

Spotkania informacyjne z rodzicami uczniów klas czwartych

Już za chwil kilka rozpocznie się proces rekrutacyjny do tegorocznego projektu praktyk zagranicznych realizowanych w ramach programu Erasmus+.

My już jesteśmy po pierwszych spotkaniach z rodzicami naszych tegorocznych czwartoklasistów, które odbyły się podczas pierwszych, wrześniowych zebrań. Jak zwykle rodzice byli bardzo zaciekawieni udziałem ich pociech w programie i wcale się im nie dziwimy! Czy ktoś nie miałby ochoty zdobyć doświadczenia zawodowego w hiszpańskiej Maladze, gdzie pomarańcze rosną na ulicach a wolne chwile można spędzić na malowniczych plażach? Przyznajcie, że udział w programie Erasmus+ brzmi bardzo kusząco!

Już niedługo będziemy Was informować o kolejnych krokach, które przybliżą Wam co Was czeka w roku szkolnym 2023/2024.
Stay tuned! :)