Rekrutacja nauczycieli przedmiotów zawodowych, w tym nauczycieli posiadających uprawnienia do nauczania języka obcego zawodowego, do programu Erasmus+ w Technikum Ekonomicznym nr 6 

Mamy przyjemność ogłosić rekrutację nauczycieli przedmiotów zawodowych, w tym języków obcych, do projektu Erasmus+, 

5- dniowego kursu zawodowego dla nauczycieli. Kurs odbędzie się w ostatnim tygodniu czerwca w słonecznej Sewilli.
Proszę zapoznać się z regulaminem projektu i wydrukowane załączniki przekazać do sekretariatu zgodnie z informacjami w regulaminie do dnia 25 stycznia 2023r.

Zapraszamy do zgłoszeń. 

Regulamin rekrutacji: plik pdf
Formularz zgłoszeniowy: plik pdf


Rekrutacja nauczycieli przedmiotów zawodowych, w tym nauczycieli posiadający uprawnienia do nauczania języka obcego zawodowego, do programu Erasmus+ w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy

Mamy przyjemność ogłosić rekrutację nauczycieli przedmiotów zawodowych, w tym języków obcych, do projektu Erasmus+, 

5- dniowego kursu zawodowego dla nauczycieli. Kurs odbędzie się w październiku 2022r. w słonecznej Sewilli.
Proszę zapoznać się z regulaminem projektu i wydrukowane załączniki przekazać do sekretariatu zgodnie z informacjami w regulaminie do dnia 23 czerwca 2022r.
Zapraszamy do zgłoszeń.

  Dokumenty


Po długiej i wyczerpującej podróży,  naładowani hiszpańskim słońcem i wyszkoleni nauczyciele powrócili z projektu (2021-1-PL01-KA121-VET-000010406) Erasmus+ w Sewilli  do swoich zwykłych zajęć. Choć już wpadli w nurt zajmującej pracy, w pamięci na długo pozostaną im Plac Hiszpański w Sewilli, Kadyks czy Malaga.