Erasmus w Ekonomiku – Twoje Drzwi do Europy.

Co mogą nam przekazać osoby, które wróciły z zagranicznych praktyk w ramach projektu Erasmus +. Możemy zobaczyć ciekawe miejsca jakie zwiedzali, gdzie pracowali oraz jak się bawili, nie samą pracą i nauką uczeń żyje.  Wywiady przeprowadziła i w całość zmontowała Dominika Kowalska.

Zapraszamy na film: TETV: Erasmus w Ekonomiku – Twoje Drzwi od do Europy.

 

„Erasmus z Ekonomikiem- Twoje drzwi do Europy”

All good things must come to an end… We wtorek 7 czerwca odbyło się spotkanie podsumowujące projekty Erasmus+ zrealizowane w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy pod patronatem prezydenta Bydgoszczy „Erasmus z Ekonomikiem- Twoje drzwi do Europy”. Wśród zaproszonych gości znalazły się Pani Amelia Wójcik z Euromind oraz Sylwia Stefaniak z EduPlus, które przedstawiły działania obydwu firm. Pani Paulina Kaźmierczak-Majdzińska, koordynator IELTA Teachers Development Department, w swoim wystąpieniu podkreśliła wagę projektu oraz pogratulowała koordynatorkom niezwykłego zaangażowania, doskonałej organizacji i efektów pracy projektu Erasmus+.

Uczestnicy dwóch projektów Erasmus+ odebrali od naszych szkolnych koordynatorów Pani Beaty Chęcińskiej-Kopeć i Pani Edyty Marach-Iwasyszyn dyplomy i Europass, dokument potwierdzający odbycie praktyk zagranicznych i umożliwiający prezentowanie kwalifikacji zawodowych i kompetencji na obszarze całej Europy.

Podczas uroczystości nie zabrakło również niesamowitego występu Pani Doroty Dzięcioł i Pana Sławomira Dolaty z Fundacji Duende Flamenco. Również uczestnicy projektu, bracia Mariusz i Adam Szydło wraz z Oliwią Bąk, zaprezentowali swój autorski układ taneczny. W części nieoficjalnej na uczniów czekały liczne atrakcje: Erasmusowy Treasure Hunt, fotobudka i tańce na płycie boiska szkolnego.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------