Bydgoszcz, dn. 30.03.2020r.

 

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

W SPRAWIE NAUCZANIA ZDALNEGO

W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM DLA DOROSŁYCH

 

 

Od 2 kwietnia 2020r. rozpoczynamy nauczanie zdalne dla wszystkich semestrów w szkole zaocznej.

 

2 kwietnia 2020r. odbędą się zdalnie konsultacje indywidualne wg wcześniej ustalonego planu.

W razie pytań i wątpliwości dotyczących treści dydaktycznych z danego przedmiotu słuchacze w godzinach 16.00 – 19.00 mogą się kontaktować z nauczycielami za pośrednictwem poczty mailowej.

 

Konsultacje zbiorowe w dniu 4 – 5 kwietnia 2020r. odbywać się będą wg zamieszczonego planu zajęć, co oznacza, że w tych dniach i godzinach przed komputerem znajdują się równocześnie nauczyciel i słuchacze. Sposób przekazywania materiałów i prowadzenia zajęć określa nauczyciel prowadzący zajęcia poprzez przesłanie niezbędnych informacji i materiałów dydaktycznych na pocztę mailową słuchacza.

 

Słuchaczy wszystkich semestrów proszę o przesłanie swojego aktualnego adresu mailowego na adres mailowy szkoły zaocznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 31 marca 2020r. (wtorek)

wg wzoru:

 

Imię i nazwisko słuchacza: ………………………………………………

Semestr: ………………………………………………………………….

Adres mailowy: …………………………………………………………..

 

 

Jednocześnie przypominam słuchaczom o dostarczeniu prac kontrolnych do końca kwietnia 2020r. drogą mailową na adres szkoły zaocznej lub osobiście wrzucając do skrzynki pocztowej znajdującej się koło furtki przed wejściem do szkoły lub w ostateczności za pośrednictwem poczty.