Komunikat Dyrektora Szkoły

 

 

Świadectwa ukończenia szkoły IV Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Bydgoszczy

 będą wydawane słuchaczom semestru VI A i semestru VI B w  terminie od poniedziałku do piątku,

od 30 kwietnia 2021r., w godzinach od 7.00 do 14.30 w sekretariacie szkoły zaocznej.

 Słuchacze, którzy posiadają książki wypożyczone z biblioteki szkolnej, proszeni są o ich oddanie w dniu odbioru świadectwa. Zwrotu wypożyczonych materiałów bibliotecznych można dokonać również poprzez odłożenie ich do specjalnie przygotowanego pojemnika znajdującego się na parterze szkoły przed portiernią.

W razie pytań dotyczących biblioteki, proszę kontaktować się za pomocą maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Proszę wszystkich o zachowanie środków bezpieczeństwa (maseczki, własny długopis).