SESJA EGZAMINACYJNA DLA SEMESTRÓW I A, III A, III B, V A

 

GRUDZIEŃ’ 2019 - STYCZEŃ’ 2020

 

 

 

EGZAMINY PISEMNE 

SEMESTR

DATA

GODZINA

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

I A LO

17.12.19r.

17.45 – 19.15

język angielski

mgr Barbara Klekot(za M. Pawlikowską)

 

18.12.19r.

16.00 – 17.30

język polski

mgr Barbara Klekot

 

19.12.19r.

16.00 – 17.30

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

 

 

 

 

III A LO

16.12.19r.

16.00 – 17.30

język angielski

mgr Barbara Klekot (za M. Pawlikowską)

 

18.12.19r.

16.00 – 17.30

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

19.12.19r.

17.45 – 19.15

język polski

mgr Barbara Klekot

 

 

 

 

 

III B LO

16.12.19r.

17.45 – 19.15

język angielski

mgr Barbara Klekot (za M. Pawlikowską)

 

18.12.19r.

17.45 – 19.15

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

19.12.19r.

16.00 – 17.30

język polski

mgr Barbara Klekot

 

 

 

 

 

V A LO

17.12.19r.

16.00 – 17.30

język angielski

mgr Barbara Klekot (za M. Pawlikowską)

 

18.12.19r.

17.45 – 19.15

język polski

mgr Barbara Klekot

 

19.12.19r.

17.45 – 19.15

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

 

EGZAMINY USTNE

SEMESTR

DATA

GODZINA

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

I A LO

02.01.20r.

16.00

język polski

mgr Barbara Klekot

 

03.01.20r.

16.00

biologia

mgr Urszula Feit

 

04.01.20r.

8.00

historia

mgr Barbara Zawadzińska

 

05.01.20r.

12.30

wiedza o społeczeństwie

mgr Barbara Zawadzińska

 

05.01.20r.

14.00

podstawy przedsiębiorczości

mgr Barbara Zawadzińska

 

07.01.20r.

16.30

geografia

mgr Ewa Milewska

 

07.01.20r.

18.30

chemia

mgr Ewa Milewska

 

08.01.20r.

16.00

fizyka

mgr inż. Alina Tyburek

 

08.01.20r.

18.00

informatyka

mgr inż. Alina Tyburek

 

09.01.20r.

16.00

język angielski

mgr Marlena Pawlikowska

 

11.01.20r.

8.00

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

 

 

 

 

III A LO

02.01.19r.

17.30

biologia

mgr Urszula Feit

 

04.01.20r.

8.00

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

05.01.20r.

8.00

język polski

mgr Barbara Klekot

 

07.01.20r.

16.00

język angielski

mgr Marlena Pawlikowska

 

09.01.20r.

16.00

wiedza o społeczeństwie

mgr Barbara Zawadzińska

 

09.01.20r.

18.00

historia i społeczeństwo

mgr Barbara Zawadzińska

 

 

 

 

 

III B LO

02.01.19r.

16.00

wiedza o społeczeństwie

mgr Barbara Zawadzińska

 

02.01.19r.

18.00

historia i społeczeństwo

mgr Barbara Zawadzińska

 

04.01.20r.

8.00

język polski

mgr Barbara Klekot

 

05.01.20r.

8.00

język angielski

mgr Marlena Pawlikowska

 

08.01.20r.

16.00

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

10.01.20r.

16.00

biologia

mgr Urszula Feit

 

 

 

 

 

V A LO

02.01.19r.

16.00

matematyka

mgr Ewa Szmagalska

 

05.01.20r.

8.00

biologia

mgr Urszula Feit

 

07.01.20r.

16.00

wiedza o społeczeństwie

mgr Barbara Zawadzińska

 

07.01.20r.

18.00

historia i społeczeństwo

mgr Barbara Zawadzińska

 

08.01.20r.

16.00

język angielski

mgr Marlena Pawlikowska

 

09.01.20r.

16.00

język polski

mgr Barbara Klekot