Plan zajęć:  kwalifikacyjne kursy zawodowe  
Sobota 02.03.2024  
Lp. Dzwonki Rachunkowość - kwalifikacja EKA.05           sala 17
1 8.00-8.45 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
2 8.50-9.35 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
3 9.40-10.25 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
4 10.30-11.15 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
5 11.30-12.15 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
6 12.20-13.05 Kadry i płace AN-SZ
7 13.10-13.55 Kadry i płace AN-SZ
8 14.00-14.45 Kadry i płace AN-SZ
9 14.50-15.35 Kadry i płace AN-SZ
10 15.40-16.25 Kadry i płace AN-SZ
Niedziela 03.03.2024  
Lp. Dzwonki Rachunkowość - kwalifikacja EKA.05           sala 17
1 8.00-8.45 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
2 8.50-9.35 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
3 9.40-10.25 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
4 10.30-11.15 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
5 11.30-12.15 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
6 12.20-13.05 Pracownia ekonomiczna-kadry i płace AL.
7 13.10-13.55 Pracownia ekonomiczna-kadry i płace AL.
8 14.00-14.45 Pracownia ekonomiczna-kadry i płace AL.
9 14.50-15.35 Pracownia ekonomiczna-kadry i płace AL.
10 15.40-16.25 Pracownia ekonomiczna-kadry i płace AL.
Sobota 09.03.2024  
Lp. Dzwonki Rachunkowość - kwalifikacja EKA.05           sala 17
1 8.00-8.45 Kadry i płace AN-SZ
2 8.50-9.35 Kadry i płace AN-SZ
3 9.40-10.25 Kadry i płace AN-SZ
4 10.30-11.15 Kadry i płace AN-SZ
5 11.30-12.15 Kadry i płace AN-SZ
6 12.20-13.05 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
7 13.10-13.55 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
8 14.00-14.45 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
9 14.50-15.35 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
10 15.40-16.25 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
Niedziela 10.03.2024  
Lp. Dzwonki Rachunkowość - kwalifikacja EKA.05           sala 17
1 8.00-8.45 Pracownia ekonomiczna-kadry i płace AL.
2 8.50-9.35 Pracownia ekonomiczna-kadry i płace AL.
3 9.40-10.25 Pracownia ekonomiczna-kadry i płace AL.
4 10.30-11.15 Pracownia ekonomiczna-kadry i płace AL.
5 11.30-12.15 Pracownia ekonomiczna-kadry i płace AL.
6 12.20-13.05 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
7 13.10-13.55 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
8 14.00-14.45 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
9 14.50-15.35 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
10 15.40-16.25 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
Sobota 16.03.2024  
Lp. Dzwonki Rachunkowość - kwalifikacja EKA.05           sala 17
1 8.00-8.45 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
2 8.50-9.35 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
3 9.40-10.25 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
4 10.30-11.15 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
5 11.30-12.15 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
6 12.20-13.05 Kadry i płace AN-SZ
7 13.10-13.55 Kadry i płace AN-SZ
8 14.00-14.45 Kadry i płace AN-SZ
9 14.50-15.35 Kadry i płace AN-SZ
10 15.40-16.25 Kadry i płace AN-SZ
Niedziela 17.03.2024  
Lp. Dzwonki Rachunkowość - kwalifikacja EKA.05           sala 17
1 8.00-8.45 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
2 8.50-9.35 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
3 9.40-10.25 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
4 10.30-11.15 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
5 11.30-12.15 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
6 12.20-13.05 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
7 13.10-13.55 Język angielski zawodowy AS
8 14.00-14.45 Język angielski zawodowy AS
9 14.50-15.35 Język angielski zawodowy AS
10 15.40-16.25 Język angielski zawodowy AS
Sobota 23.03.2024  
Lp. Dzwonki Rachunkowość - kwalifikacja EKA.05           sala 17
1 8.00-8.45 Pracownia ekonomiczna-analizy statystyczne i ekonomiczne SS
2 8.50-9.35 Pracownia ekonomiczna-analizy statystyczne i ekonomiczne SS
3 9.40-10.25 Pracownia ekonomiczna-analizy statystyczne i ekonomiczne SS
4 10.30-11.15 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
5 11.30-12.15 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
6 12.20-13.05 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
7 13.10-13.55 Kadry i płace AN-SZ
8 14.00-14.45 Kadry i płace AN-SZ
9 14.50-15.35 Kadry i płace AN-SZ
10 15.40-16.25 Kadry i płace AN-SZ
Niedziela 24.03.2024  
Lp. Dzwonki Rachunkowość - kwalifikacja EKA.05           sala 17
1 8.00-8.45 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
2 8.50-9.35 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
3 9.40-10.25 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
4 10.30-11.15 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
5 11.30-12.15 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
6 12.20-13.05 Pracownia ekonomiczna-podatki i finanse ET
7 13.10-13.55 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
8 14.00-14.45 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
9 14.50-15.35 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ
10 15.40-16.25 Gospodarka finansowa jednostek organizacyjnych BZ