Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku szkolnym 2018/2019:

III Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach

Justyna Wdzięczna kl. 2c  laureatka

Witkowska Karolina  kl1a  finalistka

Kubińska Klaudyna kl. 4a finalistka

 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo- Menadżerskich:

Weronika Nowicka - laureatka

Adrianna Rzętkowska - finalistka

 Klaudyna Kubińska - finalistka

Oliwia Gazińska - finalistka

Mateusz Mońko - finalista

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”

Patryk Niemczewski 2c  finalista

 

Ogólnopolski VI Konkurs Wiedzy o Prawie Pracy i Bhp „Poznaj swoje prawa pracy”

Kubińska Klaudyna kl. 4a laureatka

 

XXI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego

Nowicka Weronika kl.4a  laureatka

Kubińska Klaudyna kl. 4a laureatka

 

Ogólnopolski Konkurs Statystyczny

Bazyk Zuzanna kl. 2a  III miejsce

 

Międzynarodowy XX Konkurs Matematyczny Euklides

Mońko Mateusz kl.3c laureat

 

II Regionalny Konkurs „Księgowi Jutra”

Kubińska Klaudyna kl. 4a I miejsce

Julia Malicka kl.4b II miejsce

Dawid Pluciński kl. 4e V miejsce

 

X Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Finansów i Rachunkowości

Julia Malicka kl. 4b VI miejsce

Kubińska Klaudyna kl. 4a VII miejsce

 

Konkurs ekologiczny „Adaptacja do zmian klimatu”

Martyna Górzyńska kl.1a 1 miejsce

XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości dla Uczniów Szkół Średnich Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu Koło Naukowe Rachunkowości przy WNEiZ:

Klaudyna Kubińska - laureatka

Weronika Nowicka - laureatka

Klaudyna Kubińska - finalistka

Weronika Nowicka - finalistka

Pluciński Dawid - finalistka

Miszewska Anna - finalista

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego:

Weronika Nowicka - laureatka

Klaudyna Kubińska - laureatka

Weronika Gaszkowska - laureatka

Kamil Łęt - laureat

Mateusz Mońko - laureat

Adrianna Rzędkowska - laureatka

  

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2018: 

XVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości UMK Toruń:

Marta Mikołajczewska - laureatka

Joanna Dąbrowska - laureatka

 

II Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach:

Weronika Nowicka - laureatka

Sebastian Michniewicz - laureat

Marta Mikołajczewska - finalistka

 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich:

Weronika Nowicka - laureatka

Sebastian Michniewicz - finalista

Marta Mikołajczewska - finalistka

Marcin Smyk - finalista

  

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2017: 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich:

Dorota Grabowska - finalistka

Adrian Hardenbricker - finalista

Jakub Leszcz - finalista

Sebastian Michniewicz - finalista

 

Ogólnopolski Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”:

Katarzyna Rasz - finalistka

Marta Rokita - finalistka

 

I Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach:

Marta Mikołajczewska - laureatka

Sebastian Michniewicz - laureat

 

XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej:

Marta Mikołajczewska - finalistka

 

II Ogólnopolski Konkurs „Laptop na bank”:

Marta Mikołajczewska - finalistka

  

Olimpiada Teologiczna:

Jagoda Stosik - finalistka

 

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2016: 

Olimpiada Wiedzy o Bankach:

Paulina Sikorska - finalistka

Natalia Ziółkowska - finalistka

Klaudia Rogalska - finalistka

Dorota Grabarska - finalistka

Karolina Kurkowska - finalistka

Daniela Cieślik - finalistka

Patrycja Leśna - finalistka

Marta Witkowska - finalistka

Paulina Brzycka - finalistka

Filip Adamczyk - finalista

Jakub Ladziński - finalista

 

I Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich Bielsko-Biała:

Jakub Leszcz - laureat

Mateusz Kulik - laureat

Klaudia Rogalska - finalistka

 

XVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości UMK Toruń:

Mateusz Kulik - finalista

Karolina Załęgowska - finalistka

Katarzyna Pokora - finalistka

 

VII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Finansów i Rachunkowości Politechnika Koszalińska:

Mateusz Kulik - finalista

 

Ogólnopolska Olimpiada”Zwolnieni z teorii”:

Dominika Klusek - finalistka

Natalia Kotulska - finalistka

Joanna Małyszko - finalistka

Kinga Silkowska - finalistka

Adrianna Sochacka - finalistka

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich KLAPS:

Joanna Michalska - finalistka

Ksenia Kowalska - finalistka

 

Olimpiada Teologiczna:

Jagoda Stosik - finalistka

 

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2015: 

III Olimpiada Wiedzy o Bankach:

Paulina Sikorska - finalistka

Natalia Ziółkowska - finalistka

 

XX Ogólnopolski Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich w Koszalinie:

Anna Marczyńska - finalista etapu okręgowego, laureatka etapu centralnego

Wyróżnienia:

Klaudia Gackowska

Martyna Zarembska

Bartosz Śpica

Patrycja Krystofczyk

Sandra Remus

 

XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości UMK Toruń:

Joanna Pawełkowska - laureatka

Anna Marczyńska - laureatka

 

XV edycja Regionalnego Konkursu „Mistrz Rachunkowości” Bydgoszcz:

Sandra Kardyś - laureatka

Weronika Meller - laureatka

Jakub Nowacki - laureat

 

VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Finansów i Rachunkowości Politechnika Koszalińska:

Anna Marczyńska - laureatka

Sandra Remus - finalistka

Patrycja Krystofczyk - finalistka

 

XVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości UMK Toruń:

Mateusz Kulik - finalista

Katarzyna Pokora - finalistka

Katarzyna Załęgowska - finalistka

 

III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Bankach:

Natalia Ziółkowska - finalistka

Paulina Sikorska - finalistka

 

X Olimpiada Przedsiębiorczości:

Patrycja Krystofczyk - finalistka etapu okręgowego

 

Olimpiada Teologiczna:

Jagoda Stosik - finalistka

 

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2014: 

II Olimpiada Wiedzy o Bankach:

Klaudia Rogalska - finalistka

Natalia Ziółkowska - finalistka

Karolina Krawczyk - finalistka

 

XIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich:

Daria Mścikowska - finalistka

Cyprian Domieracki - finalista

 

XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej:

Daria Mścikowska - finalistka

Patrycja Krystofczyk - finalistka

 

IX Olimpiada Przedsiębiorczości:

Daria Mścikowska - finalistka

Sandra Remus - finalistka

 

XIV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości UMK Toruń:

Daria Miścikowska - laureatka

 

XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych UMK Toruń:

Joanna Pawełkowska - laureatka

Anna Marczyńska - laureatka

 

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2013: 

Olimpiada Wiedzy o Bankach:

Agata Wegner - finalistka

Aneta Kaszewska - finalistka

Dominika Bednarek - finalistka

 

XVIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich:

Aneta Kaszewska - finalistka

Aneta Lewandowska - finalistka

Róża Kasprzykowska - finalistka

 

Laureaci i finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, zawodowych i interdyscyplinarnych w roku 2012: 

XVII Ogólnopolski Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich:

Milena Skrzypoń - finalistka

Łukasz Karczewski - finalista

Arkadiusz Lewandowski - finalista

 

Olimpiada Wiedzy o Finansach „Banki w Akcji”:

Jakub Załuski - finalista

Krystian Onasz - laureat

 

XII Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości:

Julia Kruszyńska - laureatka

 

Konkurs Wiedzy o Bankach:

Paulina Proszowska - finalistka