HARMONOGRAM „GODZIN DOSTĘPNOŚCI”
DLA UCZNIÓW / RODZICÓW
w terminie 26.02.2024r. – 22.03.2024r.

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina dostępności

1

Bohdziewicz Kamila

poniedziałek

9.05 – 10.05

2

Brodowska Lucyna

poniedziałek

12.45 – 13.45

3

Bykowska Elżbieta

wtorek

11.55 – 12.55

4

Chęcińska-Kopeć Beata

wtorek

12.45 – 13.45

5

Czajkowska-Biskup Angelika

czwartek

11.55 – 12.55

6

Czajkowska-Kożuszko Magdalena

wtorek

15.30 – 16.30

7

Czerwińska Iwona

wtorek

11.55 – 12.55

8

Dokładna Ilona

środa

8.30 – 9.30

9

Ewiak Emilia

wtorek

8.15 – 9.15

10

Felska Katarzyna

czwartek

9.05 – 10.05

11

Fischer Aleksandra

poniedziałek

13:45 – 14:45

12

Gralak Agnieszka

środa

11.50 – 12.50

13

Grzegorska Roksana

wtorek

9.00 – 10.00

14

Heba Daniel

środa

11.00 – 12.00

15

Jankowiak Anna

poniedziałek

7.20 – 8.20

16

Kargól-Radecka Lucyna

środa

14.00 – 15.00

17

Konwent-Zielińska Marlena

środa

12.45 – 13.45

18

Kowalik Marzena

czwartek

11.55 – 12.55

19

Lehmann Mariola

wtorek

11.00 – 12.00

20

Lemańska – Burzyńska Marzena

środa

7.20 – 8.20

21

Lewandowska Joanna

piątek

14.30 – 15.30

22

Lindop Agnieszka

środa

15.30 – 16.30

23

Linowska - Łuczak Ewa

środa

8.15 – 9.15

24

Majcherek Ewa

wtorek

12.45 – 13.45

25

Marach-Iwasyszyn Edyta

wtorek

7.15 – 8.15

26

Marszał Magdalena

piątek

8.15 – 9.15

27

Meller Damian

poniedziałek

14.00 – 15.00

28

Michalczyk Jolanta

wtorek

7.20 – 8.20

29

Modrzyński Jacek

środa

15.30 – 16.30

30

Mohr-Paterek  Magdalena

wtorek

12.45 – 13.45

31

Morżak Anna

poniedziałek

11.00 – 12.00

32

Muchowicz Beata

wtorek

11.55 – 12.55

33

Nowakowska-Szwajca Anna

poniedziałek

17.30 – 18.30

34

Ossowska Małgorzata

czwartek

9.15 – 10.15

35

Pawełczak Agnieszka

piątek

12.30 – 13.30

36

Pawlikowska Marlena

czwartek

10.50 – 11.50

37

Podgórska-Falaszek Agata

czwartek

6.30 – 7.30

38

Rafińska Aleksandra

wtorek

9.05 – 10.05

39

ks. Reszel Maciej

poniedziałek

10.00 – 11.00

40

Rospenda Agnieszka

wtorek

14.15 – 15.15

41

Rybarczyk Marzanna

poniedziałek

11.55 – 12.55

42

Rykała Monika

środa

11.00 – 12.00

43

Seroczyńska Sylwia

poniedziałek

8.00 – 9.00

44

Sieheń Katarzyna

poniedziałek

11.55 – 12.55

45

Siemaszko Aleksandra

czwartek

8.05 – 9.05

46

Siminski Wojciech

poniedziałek

12.00 – 13.00

47

Stankiewicz Mariola

nauczyciel nieobecny

48

Szadkowski Jacek

środa

11.55 – 12.55

49

Szadujkis-Szadurska Izabela

wtorek

13.15 – 14.15

50

Szmagalska Ewa

czwartek

15.00 – 16.00

51

Targańska Ewelina

czwartek

11.55 – 12.55

52

Winiarski Łukasz

środa

11.55 – 12.55

53

Wojtkiewicz Roman

poniedziałek

8.15 – 9.15

54

Wonsewicz Małgorzata

poniedziałek

12.45 – 13.45

55

Wudarska Marta

środa

11.55 – 12.55

56

ks. Zabiszak Zbigniew

wtorek

13.45 – 14.45

57

Zawadzińska Barbara

wtorek

8.15 – 9.15

58

Zilin Monika

wtorek

7.15 – 8.15

 

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Data

Dzień tygodnia

Godzina dostępności

1

Andrzejewski Mariusz

29.02.2024r., 14.03.2024r.

czwartek

15.30 – 16.30

2

Bokiej Hanna

01.03.2024r., 15.03.2024r.

piątek

12.00 – 13.00

3

Drygas Paweł

29.02.2024r., 14.03.2024r.

czwartek

10.05 – 11.05

4

Górecka Aleksandra

04.03.2024r., 18.03.2024r.

poniedziałek

15.30 – 16.30

5

Kościelecka Małgorzata

29.02.2024r., 14.03.2024r.

czwartek

10.10 – 11.10

6

Lamberska Danuta

01.03.2024r., 15.03.2024r.

piątek

12.45 – 13.45

7

Markwitan Jolanta

12.03.2024r.

wtorek

16.30 – 18.30

8

Mikołajska Monika

01.03.2024r., 15.03.2024r.

piątek

16.20 – 17.20

9

Steltmann Kamila

28.02.2024r., 13.03.2024r.

środa

13.45 – 14.45

10

Tomaszewska Magdalena

13.03.2024r.

środa

15.40 – 17.40

11

Tuzińska Kamila

05.03.2024r.

wtorek

14.00 – 16.00

12

Wędzelewska Katarzyna

15.03.2024r.

piątek

11.15 – 13.15

13

Wodzinska Joanna

05.03.2024r.

wtorek

17.00 – 19.00