Złota Szkoła

Gościmy

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka od 1.IV.2013

5099581
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Ogółem
641
5680
13865
5046568
115135
193636
5099581

Your IP: 192.168.220.1
Server Time: 2018-06-20 18:53:29

 To już trzeci raz Ekonomik otrzymał Złotą Tarczę! 

Gratuluję wszystkim, których praca, zaangażowanie i pasja przyczyniły się do sukcesu Szkoły.
Joanna Wójt          
Dyrektor Zespołu Szkół     
Ekonomiczno-Administracyjnych
 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum  Ekonomiczne nr I w ZSE-A w Bydgoszczy jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2018”.

Artykuły

XXVI Warsztaty Dziennikarskie

 Warsztaty dziennikarskie dla młodzieży

PRASA – RADIO – TELEWIZJA

I Ty zostań dziennikarzem!

Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Bydgoszczy zaprasza uczniów: siódmych klas szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych na XXVI edycję  MIĘDZYSZKOLNYCH

REGIONALNYCH WARSZTATÓW  DZIENNIKARSKICH.

 

 

W PROGRAMIE m.in. doskonalenie sztuki pisania, analizy i interpretacji tekstów prasowych, przetwarzanie obserwacji, informacji i opinii w różne formy wypowiedzi medialnej, nauka korzystania ze środków masowego przekazu w samodzielnym zdobywaniu wiedzy, uczenie podstaw: tworzenia gazety, audycji radiowej i telewizyjnej.

ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE.

Warsztaty odbywać się będą 2 godziny w tygodniu (od października br. do czerwca 2018 r.) w Bydgoszczy. Ćwiczenia specjalistyczne poprowadzą dziennikarze i realizatorzy Rozgłośni Polskiego Radia Pomorza i Kujaw oraz Ośrodka TVP3 Oddział w Bydgoszczy. Warsztatami kieruje Mirosław Twaróg – ich pomysłodawca i autor koncepcji programowej.

Tradycyjnie utworzona zostanie grupa regionalna dla uczestników Warsztatów zamieszkałych w odległych miejscowościach regionu. Grupa ta odbywać będzie zajęcia w co drugą sobotę miesiąca.

  ZGŁOSZENIA zawierające: imię, nazwisko, adres, typ szkoły oraz klasę należy przesłać do dnia 15 września (włącznie) e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

SPRAWDZIAN KWALIFIKACYJNY odbędzie się 23 września (sobota) o godz. 11.00 (organizatorzy nie wysyłają indywidualnych zawiadomień) w Zespole Szkół 0gólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy pl. Wolności 9 – siedzibie Warsztatów. Na sprawdzian należy przynieść przybory do pisania i legitymację szkolną.

 

Więcej o Warsztatach:www.podwiatr.pl

 

 

Szkoła Zaoczna CKU nr 2 w ZSEA

ZSEA na Facebooku

 

 

Historyczny konkurs wojewódzki

E-Dziennik

 

SU