Złota Szkoła

Gościmy

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka od 1.IV.2013

5759224
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Ogółem
7291
7076
52378
5649800
182386
211669
5759224

Your IP: 192.168.220.1
Server Time: 2018-09-23 23:02:07

 To już trzeci raz Ekonomik otrzymał Złotą Tarczę! 

Gratuluję wszystkim, których praca, zaangażowanie i pasja przyczyniły się do sukcesu Szkoły.
Joanna Wójt          
Dyrektor Zespołu Szkół     
Ekonomiczno-Administracyjnych
 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum  Ekonomiczne nr I w ZSE-A w Bydgoszczy jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2018”.

Artykuły

Podsumowanie programu "Kultura bezpieczeństwa"

 

Podsumowanie programu "Kultura bezpieczeństwa"

Państwowa Inspekcja Pracy 

            Dnia 22 listopada br. Państwowa Inspekcja Pracy podsumowała kolejną edycję programu edukacyjnego "Kultura bezpieczeństwa".  

Podstawowym celem programu jest kształtowanie świadomości zagrożeń występujących w środowisku pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 

 

 

Nauczyciele ZSEA, którzy przystąpili do programu w trakcie zajęć szkolnych edukują młodzież w dziedzinie zagrożeń zawodowych. Przybliżają podstawowe zagadnienia z zakresu prawa pracy, przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy a przede wszystkim kształtują wśród młodzieży pożądane postawy bezpiecznych zachowań w środowisku pracy.

Wojciech Szota Zastępca Okręgowego Inspektora Pracy w Bydgoszczy oraz inspektor Roman Wzorek wręczyli Pani Dyrektor Joannie Wójt podziękowania za realizowane w Zespole Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych zajęcia w ramach tego programu.

 

 

 

Szkoła Zaoczna CKU nr 2 w ZSEA

ZSEA na Facebooku

 

 

Historyczny konkurs wojewódzki

E-Dziennik

 

SU