Złota Szkoła

Gościmy

Odwiedza nas 158 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka od 1.IV.2013

5759245
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Ogółem
7312
7076
52399
5649800
182407
211669
5759245

Your IP: 192.168.220.1
Server Time: 2018-09-23 23:02:42

 To już trzeci raz Ekonomik otrzymał Złotą Tarczę! 

Gratuluję wszystkim, których praca, zaangażowanie i pasja przyczyniły się do sukcesu Szkoły.
Joanna Wójt          
Dyrektor Zespołu Szkół     
Ekonomiczno-Administracyjnych
 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum  Ekonomiczne nr I w ZSE-A w Bydgoszczy jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2018”.

Artykuły

Praca dla uczniów i absolwentów ZSE-A

Oferta pracy wakacyjnej dla polskich uczniów/studentów w Niemczech na okres wakacji – lato 2018

  1. O pracę mogą się ubiegać studenci i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zawodowych, którzy mają ukończone 18 lat, deklarują znajomość języka niemieckiego oraz chęć podjęcia pracy w wakacje przez okres dwóch miesięcy.

Składanie dokumentów do 19 stycznia 2018 roku.

Więcej informacji u Pani Sylwii Seroczyńskiej

  1. Wyjedź jako Au Pair i zamieszkaj u zagranicznej rodziny goszczącej

Prime Au Pairs jest polsko-angielską firmą, z oddziałami w Legnicy i w Anglii, zajmującą się rekrutacją osób z Polski (najczęściej maturzystów i studentów), chętnych do wzięcia udziału w programie. Są to wyjazdy wakacyjne, półroczne oraz roczne. Jest to wspaniała alternatywa dla osób, które jeszcze nie wiedzą co chcą robić po maturze, a także dla przyszłych studentów, którzy mają dość dużo wolego przed rozpoczęciem dalszej edukacji.

Au Pair to program promujący naukę języka angielskiego w Wielkiej Brytanii. W zamian za opiekę nad dziećmi oraz pomoc w lekkich pracach domowych (do 25 godzin tygodniowo), Au Pair otrzymuje tygodniowe kieszonkowe, pełne wyżywienie i zakwaterowanie u specjalnie dobranej brytyjskiej rodziny goszczącej. Pobyt jako Au Pair to przede wszystkim szansa nauki i doskonalenia języka obcego, poznania nowych przyjaciół z całego świata oraz podróżowania – jako, że każda Au Pair ma zagwarantowane 2 dni wolnego w tygodniu oraz płatny urlop.

Oferta Prime Au Pairs

 

 

Szkoła Zaoczna CKU nr 2 w ZSEA

ZSEA na Facebooku

 

 

Historyczny konkurs wojewódzki

E-Dziennik

 

SU