Złota Szkoła

Gościmy

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka od 1.IV.2013

5496019
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Ogółem
1642
7265
49275
5394553
130850
217349
5496019

Your IP: 192.168.220.1
Server Time: 2018-08-19 05:47:37

 To już trzeci raz Ekonomik otrzymał Złotą Tarczę! 

Gratuluję wszystkim, których praca, zaangażowanie i pasja przyczyniły się do sukcesu Szkoły.
Joanna Wójt          
Dyrektor Zespołu Szkół     
Ekonomiczno-Administracyjnych
 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum  Ekonomiczne nr I w ZSE-A w Bydgoszczy jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2018”.

Artykuły

„Kształcenie zawodowe ekonomistów, a wyzwania współczesnej rachunkowości"

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych był niedawno gospodarzem forum z przedstawicielami firm bydgoskich, z którymi współpracujemy w ramach organizacji praktyk uczniowskich i staży. W piątek 26 stycznia miało miejsce spotkanie dotyczące „Kształcenia zawodowego ekonomistów, a wyzwania współczesnej rachunkowości".

Swoją obecnością zaszczycili nas m. in. M Broker Ubezpieczeniowy sp. z o.o., Bydgoski Dom Ubezpieczeń, Maktronik S.A., Kancelaria Doradztwa Podatkowego Mariusz Gotowicz, Tenaco Sp. z o.o., Biuro Podatkowe PER LUFFICIO, Elwind Sp. z o.o., Pani Beata Adamowicz - Naczelnik III Urzędu Skarbowego oraz przedstawiciel Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego - Pani doktor Grażyna Voss oraz Pani doktor Monika Klemke-Pitek, a także przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy- Pani Iwona Andrzejewska i Pani Jolanta Metkowska.

 Na początku spotkania, Pani Dyrektor Joanna Wójt powitała przybyłych gości i oddała głos Pani mgr Małgorzacie Małowińskiej - zastępcy dyrektora Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - oddział w Bydgoszczy, która przybliżyła sylwetkę księgowego przyszłości. Kolejno Pani Wicedyrektor Anetta Należyta zaprezentowała profil absolwenta naszej szkoły oraz działań podejmowanych przez młodzież, a także naszych sukcesów i osiągnięć w formie prezentacji multimedialnych przygotowanych przez uczniów. Na zakończenie forum goście udali się do Małej Galerii Biurowości oraz zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przy którym była okazja aby porozmawiać o dalszej współpracy naszej szkoły z jednostkami reprezentowanymi przez zaproszonych gości.

Dla uczniów naszej szkoły, była to również niepowtarzalna okazja aby nawiązać kontakty z przyszłymi pracodawcami i zaistnieć na rynku pracy.

 

Galeria: 2018.01.26 Spotkanie z pracodawcami

 

Szkoła Zaoczna CKU nr 2 w ZSEA

ZSEA na Facebooku

 

 

Historyczny konkurs wojewódzki

E-Dziennik

 

SU