Złota Szkoła

Gościmy

Odwiedza nas 181 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka od 1.IV.2013

5759275
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Ogółem
7342
7076
52429
5649800
182437
211669
5759275

Your IP: 192.168.220.1
Server Time: 2018-09-23 23:03:30

 To już trzeci raz Ekonomik otrzymał Złotą Tarczę! 

Gratuluję wszystkim, których praca, zaangażowanie i pasja przyczyniły się do sukcesu Szkoły.
Joanna Wójt          
Dyrektor Zespołu Szkół     
Ekonomiczno-Administracyjnych
 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum  Ekonomiczne nr I w ZSE-A w Bydgoszczy jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2018”.

Artykuły

I edycja Konkursu „Księgowi jutra” już za nami

Dnia 9 marca 2018 roku odbył się konkurs  „Księgowi jutra ” zorganizowany przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział w Bydgoszczy.

Konkurs składał się z dwóch części: indywidualnej i zespołowej. Zawody indywidualne polegały na rozwiązaniu testu na platformie e-learningowej. Część zespołowa polegała na rozwiązaniu zadania otwartego.

 

 

 Do I edycji konkursu przystąpiło 27 uczniów z 9 szkół ponadgimnazjalnych.  A oto zwycięzcy:

Zwycięzcy indywidualni:

I miejsce:Klaudia Pawlos - Zespół Szkół Ekonomicznych im. Prof. Oskara Langego w Grudziądzu

II miejsce:  Monika Mordyl  - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu

III miejsce: Klaudia Bembnista - Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy

 

Zwycięzcy zespołowi:

I miejsce:Zespół Szkół Ekonomicznych  im. prof. Oskara Langego w Grudziądzu

II miejsce: Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy

III miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu

 

Zwycięzca z województwa kujawsko-pomorskiego  otrzymał prawo do uczestnictwa w kursie II stopnia certyfikacji zawodu księgowego „Specjalista ds. rachunkowości” oraz nagrodę rzeczową. Pozostali laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody,  a zespoły upominki oraz dyplomy. Fundatorem nagród był Wydział Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział w Bydgoszczy. W czasie gdy uczestnicy konkursu zmagali się rozwiązaniem testu na platformie e-learningowej, goście i opiekunowie wysłuchali wykładu. Tematykę „Sprawozdawczości finansowej” przybliżyła zebranym Pani dr Grażyna Voss.

 Zdjęcia z przebiegu imprezy do obejrzenia w galerii.

 Zwycięzcom gratulujemy! 

 

Szkoła Zaoczna CKU nr 2 w ZSEA

ZSEA na Facebooku

 

 

Historyczny konkurs wojewódzki

E-Dziennik

 

SU