Złota Szkoła

Gościmy

Odwiedza nas 180 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka od 1.IV.2013

5951478
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Ogółem
4879
7354
40254
5859854
143398
231242
5951478

Your IP: 192.168.220.1
Server Time: 2018-10-20 16:05:38

 To już trzeci raz Ekonomik otrzymał Złotą Tarczę! 

Gratuluję wszystkim, których praca, zaangażowanie i pasja przyczyniły się do sukcesu Szkoły.
Joanna Wójt          
Dyrektor Zespołu Szkół     
Ekonomiczno-Administracyjnych
 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum  Ekonomiczne nr I w ZSE-A w Bydgoszczy jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2018”.

Artykuły

XVII edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w XVII edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej!

 SIGG – na czym polega?
Szkolna Internetowa Gra Giełdowa (SIGG) ma postać internetowej gry inwestycyjnej. Uczniowie pod opieką nauczyciela, zakładają zespoły liczące od 2 do 4 osób. Każdy Zespół dysponuje jednym rachunkiem inwestycyjnym i określoną kwotą wirtualnych pieniędzy. Zadaniem zespołów jest oczywiście pomnożenie posiadanych środków.

Ponadto każdy zespół ma możliwość korzystania z doświadczenia i wiedzy koordynatorów regionalnych współpracujących z organizatorami projektu.

 


Dlaczego warto wziąć udział w SIGG?
SIGG wyjaśnia nie tylko prawa rządzące rynkiem ale także uczy funkcjonowania instrumentów giełdowych i zasad inwestowania na giełdzie. Poprzez udział w projekcie młodzi ludzie uczą się mechanizmów działających na giełdzie. Mają możliwość poznania w praktyce zasad inwestowania, zdobycia umiejętności analizowania i podejmowania decyzji.

Zatem SIGG to nie tylko teoria i podstawy inwestowania ale także praca zespołowa, śledzenie informacji rynkowych i notowań, wspólne podejmowanie decyzji inwestycyjnych, a finalnie – dokonywanie transakcji. 

 

Jak się zarejestrować?

Skontaktuj się z koordynatorami projektu w Twojej szkole – p. Agnieszką Lindop i p. Eweliną Targańską do 15 października 2018 r.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.gpw.pl/sigg

 

 

 

 

Szkoła Zaoczna CKU nr 2 w ZSEA

ZSEA na Facebooku

 

 

Historyczny konkurs wojewódzki

E-Dziennik

 

SU