Złota Szkoła

Gościmy

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka od 1.IV.2013

3874452
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Ogółem
365
3646
22801
3823636
102310
140711
3874452

Your IP: 192.168.220.1
Server Time: 2017-11-25 02:54:05
 

Artykuły

Kujawsko - pomorskim szlakiem historii

 

Zapraszamy do udziału w  WOJEWÓDZKIM KONKURSIE TEMATYCZNYM
KUJAWSKO-POMORSKIM SZLAKIEM HISTORII
III edycja - ZNANI - NIEZNANI

 

Dokumenty:

 

 

REGULAMIN WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU TEMATYCZNEGO

Załącznik nr 1 do Regulaminu: Formularz zgłoszeniowy na konkurs; Zgoda rodziców;

Załączniki 2 - 4

 

„KUJAWSKO-POMORSKIM SZLAKIEM HISTORII” – lista laureatów

KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Imię i nazwisko uczestnika

Nazwa szkoły

Jagoda Łuczak

III Liceum Ogólnokształcące

Im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu

Maja Kawka

III Liceum Ogólnokształcące

Im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu

Łukasz Galiński

Zespól Szkół samochodowych
w Bydgoszczy

Bartosz Laskowski

Liceum Ogólnokształcące
im. Anny Wazówny

w Golubiu-Dobrzyniu

 

KATEGORIA: GIMNAZJA

Imię i nazwisko uczestnika

Nazwa szkoły

Weronika Szmaglińska

Zespół Szkól im. Jana Pawła II w Łochowie

Natalia Nalińska

Zespół Szkól im. Jana Pawła II w Łochowie

Jan Piwowarski

Zespół Szkół w Grucie

Joanna Molenda

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika

W Jabłonowie Pomorskim

Zuzanna Zaremba

Gimnazjum nr 4 

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Zygmunta Wilkońskiego

w Inowrocławiu

Aleksandra Nierychlewska

Publiczne Gimnazjum w Kikole

Weronika Stasiak

Zespół Szkól z Oddziałami Integracyjnymi

im. Janusza Korczaka w Smólniku

 

 

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. o godzinie 10 w siedzibie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy. Zaproszenia otrzymają Państwa drogą mailową oraz pocztową.

 

„KUJAWSKO-POMORSKIM SZLAKIEM HISTORII” – lista uczestników etapu wojewódzkiego

 

KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Imię i nazwisko uczestnika

Nazwa szkoły

Anna Widorowska

III Liceum Ogólnokształcące

Im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu

Iga Orzechowska

III Liceum Ogólnokształcące

Im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu

Jagoda Łuczak

III Liceum Ogólnokształcące

Im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu

Konstanty Gaczkowski

III Liceum Ogólnokształcące

Im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu

Maja Kawka

III Liceum Ogólnokształcące

Im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu

Magdalena Środoń

III Liceum Ogólnokształcące

Im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu

 

Klaudia Bartoś

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Rzemiosła
i Przedsiębiorczości w Grudziądzu

 

Łukasz Galiński

Zespól Szkół samochodowych
w Bydgoszczy

Karolina Frydrychowska

Zespół Szkół Gastronomicznych
w Bydgoszczy

Dominika Kolada

Zespół Szkół Gastronomicznych
w Bydgoszczy

Kinga Jaworska

Zespół Szkół Gastronomicznych
w Bydgoszczy

Dominika Wrzeszcz

Zespół Szkół Gastronomicznych
w Bydgoszczy

Anika Kośnik

Zespół Szkół Gastronomicznych
w Bydgoszczy

Bartosz Laskowski

Liceum Ogólnokształcące
im. Anny Wazówny

w Golubiu-Dobrzyniu

Marcelina Sikora

Liceum Ogólnokształcące
im. Anny Wazówny

w Golubiu-Dobrzyniu

Agata Jabłońska

Liceum Ogólnokształcące
im. Anny Wazówny

w Golubiu-Dobrzyniu

Monika Podraza

Liceum Ogólnokształcące
im. Anny Wazówny

w Golubiu-Dobrzyniu

Daniel Sikora

Zespół Szkół Mechanicznych nr 2

im. Tytusa Maksymiliana Hubera

w Bydgoszczy

 

 

KATEGORIA: GIMNAZJA

Imię i nazwisko uczestnika

Nazwa szkoły

Piotr Świderski

Gimnazjum nr 1 w Radziejowie

Patrycja Ludwicka

Gimnazjum nr 1 w Radziejowie

Nikoletta Nizik

Gimnazjum nr 1 w Radziejowie

Marcin Kulik

Zespół Szkól im. Jana Pawła II w Łochowie

Weronika Szmaglińska

Zespół Szkól im. Jana Pawła II w Łochowie

Przemysław Skorzewski

Zespół Szkól im. Jana Pawła II w Łochowie

Natalia Nalińska

Zespół Szkól im. Jana Pawła II w Łochowie

Anna Stark

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Lipnie
im. Noblistów Polskich

Zuzanna Grzesińska

Gimnazjum nr 35 w Zespole Szkół nr 12
w Bydgoszczy

Laura Wieprzycka

Gimnazjum nr 35 w Zespole Szkół nr 12
w Bydgoszczy

Wiktoria Włodarczyk

Gimnazjum nr 35 w Zespole Szkół nr 12
w Bydgoszczy

Paulina Świst

Gimnazjum nr 35 w Zespole Szkół nr 12
w Bydgoszczy

Michał Ziemba

Gimnazjum nr 35 w Zespole Szkół nr 12
w Bydgoszczy

Malwina Dudzic

Gimnazjum nr 35 w Zespole Szkół nr 12
w Bydgoszczy

Patrycja Kikulska

Zespół Szkół w Grucie

Jan Piwowarski

Zespół Szkół w Grucie

Oliwia Walczak

Publiczne Gimnazjum im. K. Górskiego
w Rojewie

Joanna Molenda

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika

W Jabłonowie Pomorskim

Kinga Keczmer

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika

W Jabłonowie Pomorskim

Maria Kostrubiec

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika

W Jabłonowie Pomorskim

Zuzanna Adamkiewicz

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika

W Jabłonowie Pomorskim

Weronika Rzepka

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika

W Jabłonowie Pomorskim

Zuzanna Zaremba

Gimnazjum nr 4 

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Zygmunta Wilkońskiego

w Inowrocławiu

Julia Kruszka

Gimnazjum nr 4 

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Zygmunta Wilkońskiego

w Inowrocławiu

Julia Kostecka

Gimnazjum im. Karola Urbańskiego

w Złotnikach Kujawskich

Tymoteusz Szatkowski

Gimnazjum im. Karola Urbańskiego

w Złotnikach Kujawskich

Aleksandra Nierychlewska

Publiczne Gimnazjum w Kikole

Konrad Kaczorowski

Publiczne Gimnazjum w Kikole

Dominika Sztonyk

Zespół Szkół nr 34 w Toruniu

Damian Hammling

Zespół Szkół w Łabiszynie

Klaudia Kownacka

Zespół Szkól z Oddziałami Integracyjnymi

im. Janusza Korczaka w Smólniku

Weronika Stasiak

Zespół Szkól z Oddziałami Integracyjnymi

im. Janusza Korczaka w Smólniku

 

ZSEA na Facebooku

 

 

ZSEA Złotą Szkołą

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum  Ekonomiczne nr I w ZSE-A w Bydgoszczy jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”.

E-Dziennik

 

SU